Čtyřkolky

Tagy:  čtyřkolky bazar, čtyřkolky prodej, čtyřkolky videa, čtyřkolky atv

Sponzorované odkazy:

Čtyřkolky

Kymco KXR 250

Kvalitní provedení-Kymco KXR 250Kvalitní provedení-Kymco KXR 250

Tyto kvalitní čtyřkolky jsou určeny jak pro dorost, tak také pro dospělé. Kymco KXR 250 je kvalitní, rekreační stroj střední velikosti, konstrukčně jednoduchý a čistě zpracovaný, důraz je kladen na cenu a snadné ovládání.

Podvozek

Ten je tvořen z trubek z kruhového průřezu, je prostorový a pevný. Svary vypadají dobře a hlavně jsou kvalitní. Vzadu najdeme dostatečně dimenzovanou kyvnou vidlici s pevnou hřídelí kol. Tyto čtyřkolky mají náhon na zadní kola, poháněn řetězem. Přední je dvojitá, neseřiditelná A ramena.

Odpružení

To je nastavitelné vpředu i vzadu, dá se nastavit pět stupňů tuhosti. Menší nevýhodou je jeho použití. Na silnici či polní cestu je ideální, ale terénní jízda jim nedělá dobře.

Brzdy

Všechny brzdy jsou hydraulické a kotoučové. Zadní čtyřpístková brzda je udělána famózně. Ovládání brzd je velice dobré, regulují na sebemenší zátah brzdy, navíc jsou ostré a přesné.

Design

Klakson nad předním kole je nevhodně umístěn, pokud se projedete přes bahno, tak asi klakson fungovat nebude. Použité plasty jsou výborné, perfektně zpracované. Sedadlo je skvělé, díky tuhému sportovnímu materiálu. Kola jsou vyrobeny z duralu a vpředu se otáčejí 10" a vzadu 9".

dravý čtyřkolky Kymco KXR Vás nenechá v klidudravý čtyřkolky Kymco KXR Vás nenechá v klidu

Motor

Pro tyto čtyřkolky byl z konstruován tento motor. Ten je konstrukčně jednoduchý, čtyřdobý, vodou chlazený. Motor je dravý i v nízkých a středních otáčkách. Přechod výkonu zajišťuje bezúdržbový variátor, s možností řadit vpřed i vzad.Řazení je krátké, lehké a má lehký chod. Startér je elektrický a tím pádem také bezproblémový. Dostatek koňských sil stačí na utáhnutí lehkého stroje. Ale nečekejte pekelnou jízdu, přeci Kymco KXR 250 není stroj přizpůsobený na závody.

Elegantní provedení čtyřkolky Kymco KXR 250Elegantní provedení čtyřkolky Kymco KXR 250

Článek Čtyřkolky byl publikován 31. ledna 2008 v 22.08 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...