Tříkolky

Tagy:  tříkolky pro dospělé, tříkolky bazar

Sponzorované odkazy:

Tříkolky

Motorové tříkolky

Tři automobilky nedávno představili tři koncepce motorových tříkolek, které by mohli jít do výroby. Ale většina se na trh nedostane, protože prodej by nepokryl náklady.

Peugeot 20 Cup

Toto tříkolové vozítko měří 3.63 metru a jeho výška je 1.16 metru. Rozvor je 2.31 metru. Vozidlo má cca 500 kg a je poháněn čtyřválcem s přímým vstřikováním o výkonu 125 kW a točivým momentem 240 Nm.

Takovou tříkolku jako Peugeot 20 Cup, bych si také nechal líbitTakovou tříkolku jako Peugeot 20 Cup, bych si také nechal líbit

Roadster Bonning

Tato tříkolová „mašinka“ má motor o výkonu 90 kW a jezdí a klasický benzín, ale také na metylalkohol a vodík. I s těmito pohonnými směsmi vyvine maximální rychlost 200 km.

Tříkolový Roadster BonningTříkolový Roadster Bonning

Volkswagen GX3

Tento tříkolový Volkswagen dostal čtyřválec o objemu 1.6 litru o výkonu 92 kW a točivý moment je 152 Nm.

Tříkolový VolksagenTříkolový Volksagen

Triazuma

Známá firma, která se zaměřuje na výrobu čtyřkolek Ludovic Lazareth, vyrobili Triazumu, která vychází z Quadrazumy. Toto vozidlo pohání motor z YZF R1 a přenáší sílu na 17 palcová kola. Triazuma je prozatím homologována pro silniční provoz ve Francii a Spojených arabských emirátech. Vypadá velice zajímavě a osobně bych ho bral, přeci jen originalita se cení.

Pokud se Vám tříkolky líbily již od vašeho mládí, můžete si tříkolku sestrojit sami, akorát musíte být hodně zruční a trpělivý.

Tříkolová TriazumaTříkolová Triazuma

Článek Tříkolky byl publikován 1. března 2008 v 18.25 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...