Autonehody

Tagy:  Autonehody foto, Autonehody video

Sponzorované odkazy:

Autonehody

Autonehody

V dnešním článku se podíváme na smutné zážitky z autonehod.

Myslím že by nemělo cenu tu říkat, ať každý jezdí opatrně a pomalu. Nakonec říká se to v televizi nebo si to přečtete z novin. Ale nikdo na to nereaguje a všichni dále jezdí s prominutím jako „prasata“. Nedávno jsem měl cestu z Brna. jeli jsme na Prahu a zrovna začli sněhové srážky po celé české republice. Někteří to hnali až přes 100km/h. Taky podle toho někteří dopadli. Zapadlí ve škarpách, hromadné srážky apod. Po zavedení „slavného“ bodového systému slibovali ohromný pokles nehod, ale opak byl pravdou, po pár měsících bylo vše při starém a nehod stále přibývá. Mrtvol a těžkých zranění také přibývá. Navíc sazby za nehodu, při kterém zraníme nebo zabijeme člověka je nízká než kdo by čekal. Narážím na událost, která se stala na Mimoňských válkách. Opilí 18-ti letý mladík sedl za volant a přejel člověka. Soud vzal v úvahu že nebyl trestaný a mohl dostat pouhou podmínku. Za zabití člověka je to nesmysl a mělo by se stím něco dělat. Opravdový nesmysl.

Nehod stále přibývá a potřebných zákonů nebo peněz na důležité semafory, značky apod. nejsou. Takže nehod stále přibývá.

Zde přidávám pár fotek několika nehod. Uvědom te si, že svou chybou při jakékoli jízdě můžete zabít člověka.

Foto:

havariehavarie
auto havarieauto havarie

I profesionálové chybují:

havarka policiehavarka policie

Článek Autonehody byl publikován 16. listopadu 2007 v 18.16 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...