Michelin

Tagy:  michelin pneu, michelin pneumatiky, nejlevnější penu, www.nejlevnejsipneu.cz

Sponzorované odkazy:

Michelin

Pneumatiky Michellin se dají zakoupit za výborné ceny na www.pneumatiky.cz

logo Michelinlogo Michelin

Výrobce pneumatik nabízí zaručeně skvělé pneumatiky vhodné do každého ročního období. Michelin vyrábí pneu pro běžné vozy, ale také závodní auta nebo speciály, jakými jsou vozy Formule F1 nebo pro závodní motocykly.

Michelin testuje pneu do každého ročního období. Podle testu, které se konali na 16 zimních pneumatikách zvláště doporučuje pneumatiky Michelin Primary Alpin. Pneu mají rozměr 205/55 R16 H.

Letní pneu mají technologii Michelin ZP, jedná se o „samonosné“ řešení, kdy se při nulovém nahuštění dá jezdit. Tato technologie je přizpůsobená pro vozy, kde může být uzpůsobena. Pneumatiky ZP se nemohou montovat na vozy, pro které nejsou určeny.

Další pneu od MichelinDalší pneu od Michelin

Pneu,atiky Michelin ZP mají vyztuženou bočnici, které unesou vozidlo bez tlaku v pneumatice. Tato technologie se hojně používá v řadách Michelin Primacy HP, Michelin Pilot Sport a Michelin Sport Alpin. Pneu s touto technologií jsou referenčními pneumatiky BMW, Mercedes, Cadillac a Dodge.

Při defektu pneumatiky technologie ZP zaručí zvýšenou bezpečnost oproti standartní pneumatice. Zaručuje lepší ovladatelnost vozidla a snižuje sklouznutí pneumatiky z ráfku. Dále můžete pokračovat až 80 km v jízdě i když je pneumatiky prázdná.

Pneu MichelinPneu Michelin

Pneumatiky Michellin se dají zakoupit za výborné ceny na <www.pneumatiky.cz

Článek Michelin byl publikován 10. března 2008 v 21.00 v rubrice Pneumatiky. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...