BMW X5

Tagy:  BMW X5 prodej, BMW X5 recenze, BMW X5 test

Sponzorované odkazy:

BMW X5

BMW X5 2007

Elegantní krasavec BMW X5Elegantní krasavec BMW X5

Značka BMW je proslulá kvůli kvalitě a efektivitě zpracování. Po desetiletí jejich výrobní linky vyrobily miliony luxusních aut, která přikročila na trhy, aby vytvořily opravdu respektovanou značku. Všechno vyrábějí v nejvyšší kvalitě, to je také stylový, BMW vytváří kolem dokola žádoucí jméno.

Cenové vítězství BMW X5 je zpět, s tvarovým hladítkem na nový návrh pro rok 2007. Je postaveno na úspěchu z jeho předchůdců, a BMW X5 2007 je jedním z nejpřitažli­vějšího luxusních SUV vozů na trhu, navržený v první řadě pro víc rozpustilého řidiče. Nejen je to revoluce v BMW designu a vývoji, ale BMW X5 je také jeden z nejvíce silných vozů v jeho rozsahu, s volbou motoru až do 4.8L V8. BMW X5 začal život v 90 letech, přitahující inspirace z nově získané Rover.

Byl navržený v Kalifornii, a BMW X5 vzal značku k nové úrovni preciznosti a inovace. Kombinování výběrových technologií, X5 je efektivně přizpůsobený Range Rover pro sportovní trh. S jeho silným 4×4 pohonem, udržuje BMW X5 většinu kroutivé síly vzadu. Model 2007 BMW X5 má účinnější motor. Od jeho úvodu v roce 1999, BMW X5 prodal téměř 600,000 jednotky celosvětově. BMW X5 2007 vypadá dobře a stává se populárnějším než jeho předchůdce, kde to může být dobrý pro BMW a špatné zprávy pro konkurenční značky. Oproti předchozímu modelu BMW X5 jsou okamžitě rozpoznatelné kvalitní interiéry. Vy můžete cítit pod Vámi výkon motoru, a ještě to udržuje důstojný pohon.

Luxusní náhled do interiéru BMW X5Luxusní náhled do interiéru BMW X5

Popularita BMW X5 je v rozsahu jeho designu u BMW, a pohledný model 2007, který nese hůl v nadcházejících letech. Přenos je specificky určený pro rychlejší změny, propojit všechny čtyři kola na potřebnou sílu. Zatímco má pocit mrštného a drsného sportovního stroje, ale také udržují pýchu, to je atraktivní zvláštnost BMW. V porovnání s Porscheovým Cayenneem a dalšími modely na trhu, BMW X5 2007 se cítí jako pravé BMW. BMW X5 je větší než sportovní vozidlo a to kombinuje veselou zábavu s účelností k tomu, aby Vám pohon nahnal strach.

První motor dostupný v X5 se 4.8 l V8 benzín s výkonem 350 koní. Vstupní motor 3.0 l benzín má výkonem 268 koní. Dále 3.0l naftový motor s výkonem 232 koní a 282 koní. Všechny verze mají náhon na čtyři kola, se šestistupňovou automatickou převodovkou.

BMW X5 je vhodný i do nepříznivého terénu a díky silnému motoru a pohonem 4×4 se sním lze dostat kamkoli. Je velice pohodlný a komfortní, tak jak se na správné BMW sluší a patří.

Zadek BMW X5Zadek BMW X5

Článek BMW X5 byl publikován 12. dubna 2008 v 23.00 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...