BMW X6

Tagy:  BMW X6

Sponzorované odkazy:

BMW X6

BMW X6

Nový BMW X6 vypadá elegantněNový BMW X6 vypadá elegantně

Frankfurtský autosalon konečně odhalil nový koncept od BMW – BMW X6. Sice nové BMW pořád nosí označení koncept, ale zanedlouho se dočká sériové výroby. Tento model je těžko možné zařadit do nějaké kategorie, jelikož podvozek naznačuje, že je použit od terénního modelu X5 s pohonem 4×4 a svrchní část přijde jako coupé. Celý model vypadá velice zajímavě a BMW přineslo také zcela novými prvky na karoserie. Každý by říkal, že BMW X6 patří do kategorie, omyl, patří totiž do stejné skupiny jako X5 a X3, tedy do skupiny SAV (Sport Aktivity Vehicles).

Hybridní motor BMW X6Hybridní motor BMW X6

BMW X6 má dobré sportovní vlastnosti, takže nečekejte žádného pomalého obra. Je postaveno na 21" kolech a společně s pohonem 4×4, spièkovou technologií xDrive a aktivním podvozkem to dává najevo. Nesmíme zapomenout na vysoký komfort a luxus s bohatou výbavou. BMW X6 by mělo dostat pod kapotu šesti a osmi válcové motory a to dieselové a benzínové. Nejsilnějším motorem z nabídky bude dvakrát přeplňovaný osmiválec o objemu 4.8 litru o výkonu 410 koní. Pokud se schválí desetiválec divize M, může BMW X6 dostat novou osmistupňovou převodovku ZF. Dále by mohlo dostat aktivní diferenciál Dynamic Performance Control, který rozděluje síly mezi jednotlivými koly v zatáčkách, akceleraci, ale i deceleraci.BMW chce také zařadit do budoucna hybridní pohon, a chce tím ukázat, že i velké vozy mohou být šetrné k životnímu prostředí.

Luxusni zadek BMW X6Luxusni zadek BMW X6
Luxusní interiér vozu BMW X6Luxusní interiér vozu BMW X6

Článek BMW X6 byl publikován 25. února 2008 v 18.34 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...