Dacia Sandero

Tagy:  Dacia Sandero, Dacia Sandero cena

Sponzorované odkazy:

Dacia Sandero

Dacia Sandero

Nová Dacia SanderoNová Dacia Sandero

Po úvodních modelech Lohan, Lohan MCV, Lohan Van a Lohan Pickup, a pokračuje modelem Dacia Sandero. Nováček je vyráběný v Pitesti, v Rumunsku. Výhody jsou v celých základních vlastností, které staly se puncem Dácie, rozsáhlý prostor kabiny, vysoká nosnost a robustní sestavení. Dacie Sandero postupně pojede na prodej ve většině evropských trhů a začne od června 2008.

Dacie Sandero vystupuje jako moderní hatchback s apelovanými pohledy, které zprostředkují dynamičnost a robustnost. Přední strana uvádí moderní, výrazné světlomety a mřížovou masku a to se ladí harmonicky s karoserií. Zadní styl posiluje smysl velkoryse úměrného, prostorného a vzrostlého vozidla.

Stejné rozhodnutí k tomu, aby apelovalo na zákazníky a předvedlo svou kvalitu uvnitř auta. Nová palubní deska byla myšlená tak, aby měla obě funkce: moderní a funkční. Design dveřních výplní také přispěje k modernímu pocitu kabiny díky chytrým chytům a dekoračním úpravám.

Dacie Sandero je postavená na stejné B0 platformě jak Lohan, která uvádí zavěšení MacPherson: zavěšení předních kol s naváděcím vedením. Další verze také jsou s příčným stabilizátorem, který zajišťuje vynikající držení vozidla na silnici při jízdě zatáčkou. Zavěšení zadních kol je také odvozené z B0 platformy a zahrnuje programovatelný paprsek kroucení se spirálovými pružinami vertikálně namontovaný a prodloužené tlumiče.

Dacie Sandero je k dispozici s volbou dvou benzinových motorů (1.4l 75hp a 1.6l 90hp) a dvou naftových motorů (1.5 dCi 70hp a 1.5 dCi 85hp, které nalezneme v Renaultu. 1.4 a 1.6 benzinové motory jsou perfektní utkání pro cenu, robustnost a snadné technické zabezpečení hodnoty, a oba jsou proslulí kvůli dostupné vysoké kroutivé síly v nízkých otáčkách motoru. Motor 1.5 dCi je uznávaný jak jeden ze světových nejvíce účinných naftových motorů. Jeho progresivní technologie zahrnuje druhou generaci přímého vstřikování. Motor 1.5 dCi je k dispozici v 70hp formě a také bijící 85hp verzi, která byla vypuštěná v září 2007 na Dácii Logan a Dácie Lohan MCV. Nízké CO2 emise z 120g zajistí atraktivní ekologickou stopu pro 1.5 dCi motory Dacie Sandero.

Motor Dacie SanderoMotor Dacie Sandero
Zadek Dacie SanderoZadek Dacie Sandero

Nakonec nesmí chybět video

Článek Dacia Sandero byl publikován 14. dubna 2008 v 21.58 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...