Chrysler Voyager

Tagy:  Chrysler Voyager

Sponzorované odkazy:

Chrysler Voyager

Chrysler Voyager 2,4 SE

Chrysler VoyagerChrysler Voyager

Toto VAN vozidlo se dá označit jako otec všech vozů Chrysler Voyager. Tyto typy modelů disponují prostorným interiérem a dobrou konstrukcí.

Interiér

Chrysler Voyager dostal sedm míst k sedění ve třech řadách. První dvě řady jsou prostorné do všech směrů a poslední řada je určena spíše pro děti, nebo ji lze využít jako odkládací prostor. Zavazadlový prostor je také dost velký a lze ho zvětšit hned dvojím způsobem. Pokud nikdo na zadní lavici nesedí, lze ji posunout anebo rovnou vyjmout ven. Verze SE nabízí v základní výbavě: tónovaná skla, posilovač řízení, 2× airbagy, el. A vyhřívaná zrcátka, centrální zamykání, RDS rádio.

Chrysler VoyagerChrysler Voyager

Motor

Model Chrysler Voyager dostal pod kapotu šestnáctiventilový čtyřválcový motor o objemu 2,4 litru o výkonu 111 kW, který má dobrý odpich při startu a pružnou jízdu. Jeho spotřeba se pohybuje mezi 10 – 12 litry na 100 km. Motor je dobře odhlučněn a jeho slyšitelnost se projeví po překročení hranice 4000 ot/min. Chrysler Voyager dostal klasickou pětistupňovou manuální převodovku, kde se výkon přenáší na přední nápravu. Jeho maximální rychlost je nastavena na 180 km/h.

Chrysler VoyagerChrysler Voyager

Článek Chrysler Voyager byl publikován 22. června 2008 v 22.27 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...