Kumho nabízí díky zkušenostem z motosportu kvalitnější pneumatiky

Tagy:  Kumho, motorsport, driftování

Sponzorované odkazy:

Kumho nabízí díky zkušenostem z motosportu kvalitnější pneumatiky

Jihokorejského výrobce pneumatik Kumho znají jistě příznivci motosportu a pravděpodobně i ostatní motoristé. Přesto však nebude chybou si tohoto výrobce, jehož název v překladu znamená „Krásné, tiché jezero“, blíže představit.

Kumho je celosvětově významným hráčem

Kumho patří mezi první desítku největších světových výrobců pneumatik a ročně vyrobí zhruba 60 milionů kusů pneumatik, které poté lze pořídit v 180 zemích světa. Do první výbavy nových vozidel dodává Kumho pneumatiky automobilkám Chevrolet, Chrysler, Hyundai, Kia, Mercedes Benz, Mitsubishi, Smart, Ssangyong a Volkswagen.

Kumho se aktivně věnuje motorsportu

Kumho prověřuje své pneumatiky v extrémní zátěži, kterou jsou pro každou pneumatiku automobilové závody. Je hlavním dodavatelem pneumatik pro vozy Formule 3 a automobily startující na známé „čtyřiadvaceti­hodinovce“ v Le Mans. Pneumtaiky Kumho používají také úspěšní závodníci v rallye, vytrvalostních závodech typu raid nebo rallyecrossu.

Kumho dokonce díky vysoce vyspělé technologii úspěšně vyvinul plášť pro závody formule 1. Jak bývá pravidlem také u konkurence, většina materiálových a technologických novinek vyvinutých a ověřených v motorsportu je využívána při výrobě běžného sortimentu. Pneumatiky tak zlepšují ovladatelnost, stabilitu řízení, odolnost proti deformaci ve vysokých rychlostech a zejména bezpečnost. Kvalitu pneumatik potvrzuje také fakt, že Kumho zvládá technologii výroby leteckých pneumatik (pro stíhací stroje F 16 a Boeingy 747).

Díky zkušenostem z motorsportu nabízí Kumho obzvláště kvalitní obutíDíky zkušenostem z motorsportu nabízí Kumho obzvláště kvalitní obutí

Kumho je jedničkou pro vyznavače driftování

Kumho nabízí širokou škálu rozměrů, provedení a dezénů pneumatik pro osobní vozy. Vedení společnosti si uvědomuje specifika jednotlivých trhů, jako jsou klimatické podmínky, dopravní vzdálenosti, stav vozovek apod. Pneumatiky se vyznačují dobrými jízdními vlastnostmi, zvýšeným komfortem a vysokou výdrží. Je nesporně zajímavé, že Kumho úspěšně vyvinulo nový materiál Lyocell, který je velmi šetrný k životnímu prostředí. Lichotivé prvenství patří Kumhu ve výrobě pneumatik produkujících oblaka barevného dýmu, které jsou nezbytné pro efektivní driftování.

Článek Kumho nabízí díky zkušenostem z motosportu kvalitnější pneumatiky byl publikován 19. července 2010 v 00.00 v rubrice Pneumatiky. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...