Fiat Bravo

Tagy:  Fiat Bravo club, Fiat Bravo tuning

Sponzorované odkazy:

Fiat Bravo

Fiat Bravo

fiat bravofiat bravo

Tento nový dravec od italských designérů je hezký, uhlazený, ale na druhou stranu pokud se probudí dokáže ve vás vyvolat skvěly pocit z jízdy, tak jdem se na něj podívat…

Skvělá designérská práce

Fiat opět změnil logo a Fiat Bravo dostal stříbrný nápis Fiat na rudém podkladu, který je obehnán stříbrným prstencem. Fiaut šlo především oto, aby naznačil sportovní dravost a agersivitu, červená barva s názvem Maranello Red to je potrvzuje. Docela si povšimnete, že se rysy podobají jinému Fiatu, a to Fiatu Grande Punto. Přední kapkovité světlomety jsou také podobné Grande Puntu. Ale dále se jedná pouze o design vozu Fiat Bravo.

Interiér-pohodlnost nadevše

Interiér je navržen firmou Magneti Marelli, která mírně natočila středový panel směrem k řidiči. Celý interiér je znakem kulatých křivek a sportovního nádechu. Budíky jsou zasazené do hlubokých obrouček. Co se týká ergonomie interiéru, tak se Fiat Bravo řadí mezi špičku, nejen díky funknčním a ovládacím prvkům ,ale i kvalitním zpracováním a velkým prostorem. V kufru je objem 400l, pokud sklopíme zadní sedadla dostaneme objem až na 1175 l.

Motor-srdcem všeho

Motorizací je celkem pět, ztoho jsou tři benzínové a dva dieslové agregáty. Benzínové motory T-Jet o výkonech 88 a 110 kW a dieslové MultiJeti Common Rail o objemu 1.9l. Dieslové motory jsou ale výkonově stejne jako benzínové T-Jet o výkonu 88 a 110kW. Základní model Fiatu Bravo je osazen benzínovým motorem Fire 1,4l s výkonem 66kW, který zrychlí z 0–100km/h za 12,5 vteřiny. Maximální rychlost je 179km/h pří 5500ot./min. a točivý moment je úctyhodných 128 Nm při 4500ot./min. Kombinovaná spotřeba se udává 6.7 l/100km.

zad vozu Fiat Bravozad vozu Fiat Bravo

Článek Fiat Bravo byl publikován 5. října 2007 v 20.57 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...