Zimní servis Volkswagen: zima se blíží

Tagy:  Volkwagen, zimní akce. servis

Sponzorované odkazy:

Zimní servis Volkswagen: zima se blíží

S podzimem přichází pro motoristy nejvyšší čas, aby se začali věnovat přípravě svého automobilu na náročný provoz v plískanicích i na sněhu a ledu. Volkswagen Service připravil pro majitele vozidel značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy sezonní servisní akci.

Tato akce zahrnuje širokou nabídku zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen, pestré portfolio Originálního příslušenství Volkswagen a zimní servisní prohlídku vozu. Akce servisních služeb platí do konce letošního roku.

Jak akci využít?

  • Volkswagen Service doporučuje zahájit výměnu letních pneumatik za zimní návštěvou sekce Pneuservis na webových stránkách značky Volkswagen osobní vozy, resp. Volkswagen Užitkové vozy.
  • V ní naleznou aplikaci pro generování poukaz na slevu 500 Kč, kterou mohou uplatnit při zakoupení čtyř nových pneumatik nebo sady kompletních kol..
  • Sleva se tak může promítnout např. i do výměny letních pneumatik za zimní nebo při využití služby uskladnění sady kol přes zimu.
  • Slevové poukazy jsou k dispozici také přímo u prodejních a servisních.

Specialisté Volkswagen Pneuservisu poradí s výběrem nových zimních pneumatik, který není radno podceňovat. Na každou novou pneumatiku zakoupenou v autorizovaném servisu Volkswagen navíc platí bezplatná tříletá záruka PneuGarance. Řidičům se může vyplatit i sázka na pneumatiky s technologií AirStop, která okamžitě utěsní poškozenou pneumatiku a umožní bezpečné pokračování v jízdě. Odpadá tím nepříjemná výměna kola na krajnici ve spojení s časovými ztrátami a ohrožením bezpečnosti.

Nejen přezutí, ale i kontrola

S výměnou „obutí“ je vhodné spojit důkladnou kontrolu technického stavu. Zimní servisní prohlídka Volkswagen od 299 Kč odhalí i skryté závady, které by mohly způsobit při zimním cestování nepříjemnosti. Zkušení technici při prohlídce pečlivě zkontrolují a posoudí technický stav vozu od brzdové soustavy a výfukový systém přes chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače až po provozní kapaliny, stav akumulátoru, a nastavení světlometů.

Odstranění nedostatků

Autorizovaný servis Volkswagen zajistí také odstranění zjištěných nedostatků. Zákazník má přitom jistotu, že při opravě budou použity pouze Originální, Economy nebo Výměnné díly Volkswagen. Majitelé starších vozů mohou mít opravu ještě výhodnější díky slevovým poukazům Plus plán, které mohou uplatnit při úhradě servisních úkonů i při nákupu Originálních dílů a příslušenství Volkswagen pro osobní i užitkové vozy. Blíží-li se termín STK, není nic snadnějšího, než využít bezkonkurenční službu STK Service a veškeré starosti přenechat odborníkům.

Volkswagen Service Zima 2020

  • V rámci kampaně Volkswagen Service Zima 2020 jsou nabízeny akumulátory s cenovým zvýhodněním až 12 %.
  • Například originální akumulátor Volkswagen pro modely Arteon, Tiguan, Beetle, Golf, Golf Variant, Caddy a Crafter od roku výroby 2012 stojí 6 561 Kč (70 Ah/420 A)
  • Originální akumulátor Volkswagen pro modely Arteon, Jetta, Tiguan, Beetle, Golf a Golf GTI se systémem start-stop od roku výroby 2015 vyjde na 5 150 Kč (59 Ah/320 A).
  • Ušetřit lze i díky programu Kompletní ceny. Výměna akumulátoru u modelu Tiguan 2.0 TDI 103 kW z roku 2013 tak vyjde na 4 850 Kč.

Originální příslušenství Volkswagen

To pomůže ke spokojenému a bezpečnému cestování v zimních podmínkách. Pro nový Golf 8 je například připraven balíček originálního příslušenství se zvýhodněním 35 %. Za 24 080 Kč místo 37 040 Kč lze pořídit sadu 16“ kol se zimními pneumatikami, plastovou vanu do zavazadlového prostoru, sadu pryžových rohoží, ochrannou fólii na zadní nárazník a dynamické středové kryty kol.

Fanoušci zimních sportů ocení střešní box Comfort na lyže a zavazadla, který je k dispozici s objemem 340 litrů za 14 480 Kč nebo 460 litrů za 15 250 Kč. Pevným základem pro přepravu libovolného nákladu na střeše jsou originální střešní nosiče a příčníky dodávané pro všechny modely. Pro vozy Passat Variant stojí 5160 Kč.

Před znečištěním a vlhkostí ochrání interiér tvarově a rozměrově dokonale padnoucí plastové vany do zavazadlového prostoru a sady pryžových rohoží v prémiovém designu. Pryžové rohože Premium pro model Caddy 4 lze pořídit za 2170 Kč.

Vylaďte se na zimu!

  • Originální příslušenství může také umocnit atraktivní vzhled vozů Volkswagen. U dynamických středových krytů kol zůstává logo VW ve vodorovné poloze i za jízdy. K dispozici jsou verze s novým i starým logem. Sada 4 kusů stojí 3050 Kč, resp. 2990 Kč.
  • Nejen efektní, ale i praktické je osvětlení vstupního prostoru LED při otevření dveří. Systém s promítáním loga VW přijde na 2660 Kč (staré logo), resp. 2790 Kč (nové logo).

Kolekce Volkswagen Lifestyle

Zimní cestování za volantem vozů značek Volkswagen zpříjemní také stylové doplňky z nové kolekce Volkswagen Lifestyle. Osmičkou, odkazující na osmou generaci legendárního Golfu, je zdobena například sportovní cestovní taška, klasická kšiltovka nebo sportovní vak, který lze nosit jako batoh. V zimě zahřeje modrá pletená čepice z bavlny a akrylu. Fanoušky Golfu potěší i bílé bavlněné triko nabízené nyní s 30 % bonusem.

Výhody konektivity mohou využívat i majitelé starších vozů Volkswagen. Po připojení zařízení DataPlug k diagnostickému systému vozidla a nainstalování aplikace We Connect Go na chytrý telefon bude mít řidič nepřetržitě přehled o všech základních provozních údajích, může analyzovat svůj styl jízdy, vést si knihu jízd, vyhodnocovat statistiky o doplňování paliva a provozních nákladech, objednávat svůj vůz do servisu nebo si vyhledat polohu zaparkovaného vozu.

Servisní kampaň Volkswagen Service Zima 2020 pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen probíhá do 31. prosince 2020 u partici­pujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

Zdroj foto: Vokswagen

Článek Zimní servis Volkswagen: zima se blíží byl publikován 16. října 2020 v 00.00 v rubrice Novinky, Auta, Značky aut a Informace. Autorem článku je Pavla Jelínková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...