Mercedes CLS 320 CDI

Tagy:  Mercedes

Sponzorované odkazy:

Mercedes CLS 320 CDI

Mercedes CLS 320 CDi

Mercedes v celé své kráseMercedes v celé své kráse

Interiér

Uvnitř Mercedesu nalezneme nádech třídy E, ale nemůžete se splést. Dále díky linii střechy a vysokým bokům, poskytuje Mercedes CLS 320 CDI dojem bezpečí a nezaměnitelnou atmosféru. Aktivní i pasivní ochrana cestujících je na vysoké úrovni. Přední sedadla jsou klasická, standart mercedesu, kde Vám nechybí ani kousek pro pohodlné sezení. Na zadních sedadlech, se ale naskytne problém s prostorem nad hlavou. Díky technice se prostor zavazadlového prostoru musel zmenšit o 35 litrů.

Luxusní interiérLuxusní interiér

Podvozek

Pokud si připlatíte za vzduchové pérování Airmatic (+56.401,– kč), což se velice hodí na dlouhé vzdálenosti, jelikož pohlcují jakékoli nerovnosti. Sportovní režim nastavení podvozku Mercedesu CLS 320 CDI Vám umožní rychlé přejíždění úseků. Ale zapomeňte na záď, která Vám bude lítat. ESP systém se po vypnutí tváří klidně, ale po náznaku nestability Vás upozorní žlutí trojúhelník a ESP se aktivuje.

Motor

Jediná naftová jednotka, která je k dispozici, je šestiválec o objemu 3.0 l. Motor je uložen do V a válce svírají 72 stupňů. Dále má čtyřventilové rozvody a celohliníkovou konstrukci. Dále tu je vstřikování common-rail, a piezoelektrickými vstřikovači. Turbodmychadlo má variabilní (elektrické) natáčení lopatek. Výkon Mercedesu CLS 320 CDI je 224 koní při 3800 ot/min. Točivý moment je 540 Nm od 1600 do 2400 ot/min. Motor je spřažen se sedmistupňovou automatickou převodovkou 7G-Tronic. Společně s motorem zvládne na 100 km/h zrychlit za 7 sekund. Spotřeba na 100 km ve městě je 11 l, mimo město 6.4 l a kombinovaná spotřeba je 8.1 l.

Srdce mercedesuSrdce mercedesu
Záď vozuZáď vozu

Článek Mercedes CLS 320 CDI byl publikován 8. ledna 2008 v 21.29 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...