Seat Toledo

Tagy:  Seat Toledo

Sponzorované odkazy:

Seat Toledo

Seat Toledo 2.0 FSI

Nový Seat Toledo a robustní designNový Seat Toledo a robustní design

Design

Nový Seat Toledo se očekával v roce 2004. Po uvedení bylo nemálo lidí překvapeno velice podobným designem jako nový Seat Altea. Rozpoznávacím znakem od Altey je jeho větší rozměr, robustnější vzhled a linka, která začíná pod předními světlomety, a končí až u zadního nárazníku. Zadek vozu je elegantní, kde vévodí čistá záď se zadními světlomety s LED diodami. zadní okna jsou vyboulena do boku.

Interiér

Celý interiér je ve sportovnějším stylu. Sedadla mají dobré boční vedení, i na zadních sedadlech. Sportovní tříramenný volant přidává na dojmu. Hlavice řadící páky je obšita kůží. Na přístrojové desce jsou zasazeny tři přístroje, s otáčkoměrem uprostřed. Ergonomie ovládacích prvků je také dobrá, ale chybí poměrně více odkládacích míst. Zavazadlový prostor tvoří dvojité dno s dvojitým platem. Přístupová hrana je nízká a tak nakládání je pohodlné. Celkové zpracování není na vysoké úrovni, díky laciným materiálům.

Sportovnější interiér Seatu ToledoSportovnější interiér Seatu Toledo

Motor

Nová technologie, kterou využívá více značek je kvalitní a spolehlivá. Motoru schází včasný a razantnější nástup výkonu. Pomalá reakce motoru způsobuje vytáčení motoru do vysokých otáček. Šestistupňová převodovka je dobře odladěna a při vysokých otáčkách si užijete sportovní jízdu. Seat Toledo má v nabídce 4 motory: 1.6 (102k), 2,0 FSI (150k), 1.9 TDI (105k) a 2,0 TDI se 140 koni.

Motor 2,0 FSI dosahuje max. výkonu 150 koní při 6000 ot/min. Točivý moment má hodnotu 200 Nm při 3500 ot/min. Maximální rychlost tohoto vozu je 206 km/h. Zrychlit na 100 km zvládne za 9,7 sekundy. Seat Toledo má průměrnou spotřebu 8.2 litru na 100 km.

Elegantní zadek Seatu ToledoElegantní zadek Seatu Toledo

Článek Seat Toledo byl publikován 21. února 2008 v 19.35 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...