Renault Espace

Tagy:  Renault Espace bazar, Renault Espace cena, Renault Espace club, Renault Espace grande

Sponzorované odkazy:

Renault Espace

Reanult Espace 2.0 dCi

Renault Espace v celé své kráseRenault Espace v celé své kráse

Motor

Pod kapotou je usazen dvoulitrový turbodiesel o výkonu 127 kW při 3750 ot/min. Točivý moment má hodnotu 360 Nm při 1750 ot/min. Sílu na kola přenáší automatická převodovka. Po nastartování se rozline zvuk dvoulitrového motoru, chod je tichý jak nejvíc může. Dynamika není to pravé ořechové a zrychlení z 0–100 km/h výrobce neudává. Motor s převodovkou je poměrně živý a má rozumně rychlé reakce. Přijemným překvapením je poté spotřeba. Dosahovaná spotřeba na 100 km ve městě je 10.6 l, mimo město 6.8 l, a kombinovaná spotřeba je 8.2 litru.

Interiér

Na všech oknech jsou stahovací rolety, sedadla jsou plynule posuvná i v zadních řadách a ve dvou je dostatek místa pro nohy i hlavu. Na středovém tunelu je umístěn multifunkční ovladač, který ale vyžaduje častou vizuální kontrolu. Futuristický centrální displej je čitelný do doby, než na něj začne pražit slunce. Navigace nevyniká přehledností a ani datovou nasyceností. Vzdušnost interiéru je dobrá, díky kvalitně zpracované světlé kůži společně s velkou prosklenou plochou a obřím střešním oknem. Palubní deska je vyvedena v černošedé barvě, která je optimální. Béžová podlaha je poté přiměřeně nepraktická.

Přehledný interiér Renaultu EspacePřehledný interiér Renaultu Espace
Zadek Renaultu EspaceZadek Renaultu Espace

Článek Renault Espace byl publikován 1. března 2008 v 22.12 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...