Barum Continental

Tagy:  Barum Continental Otrokovice, Barum Continental spol, s. r. o., barum.cz, Barum Bravuris, Barum Brilantis, Barum centrum, nejlevnější pneu, www.nejlevnejsipneu.cz

Sponzorované odkazy:

Barum Continental

Pneumatiky Barum za výborné ceny si kupte na www.pneumatiky.cz

Jaro se blíží a bude již zapotřebních letních pneumatik. Firma Barum nabízí ve své škále pneumatik hned několik druhů letních pneu.

Profil Společnosti Barum Continental

Barum Continental se stala v roce 1999 stala největším závodem na výrobu pneumatik v E­vropě. Její prodejní a servisní síť je součástí největšího českého výrobce pneumatik. Jejich výroba spočívá na vývoji trendů a obchodní strategii. Dobrým rozhodnutím bylo se stát zahraničním partnerem, kde se v roce 1993 spojily s Otrovickou pneumatikárnou.

Barum Continental také odstartoval nové koncepce pneuservisů, které jsou myšleny v duchu „Od pneuservisu k autoservisu“. Služby jsou zaměřeny na běžné poskytování osobního či nákladního pneuservisu, včetně oprav pneu a duší. Služby se především zaměřují na rychlou výměnu v oblasti podvozku. Cílem je vždy spokojený zákazník.

Služba „fast-Fit“ je zahájena v několika vybraných pneuservisech. Ty se zaměřují na geometrii podvozku, kontrolu a výměnu výfukového potrubí, kontrolu a seřízení světlometů, výměny oleje a filtrů, tlumičů a brzdových destiček. Cílem fitmy Barum Continental je se stát servisní organizací evropského formátu.

Několik letních pneu od Barum Continental

Conti 4×4 Contact (Offroad)

Rozměry jsou 205 / 80 R16C, řadí se kategorie rychlosti 110/108 S. Vlastnosti jsou následující: mají výbornou jízdní stabilitu, precizní vodící a extrémně nízkou hlučnost- Dále mají vynikající ochranu proti aquaplaningu.

Pneumatika Conti 4×4 Contact od Barum ContinentalPneumatika Conti 4×4 Contact od Barum Continental

VancoContact 2 (VAN)

Rozměry jsou 195 / 70 R15 RF, řadí se kategorie rychlosti 97 T.

Barum Continental pneumatikyBarum Continental pneumatiky

ContiEcoContact 3 ( Osobní)

Tyto pneu Barum Continental mají rozměr 145 / 70 R13 a řadí se kategorie rychlosti 71 T. Silika směs byla inovována a s novou polymerací přináší novou míru bezpečnosti a mokré i suché vozovce. Pneumatiky mají krátkou brzdnou dráhu díky použitému asymetrickému dezénu. Pneumatiky nabízejí nízkou spotřebu paliva a snížené opotřebení. Při jízdě jsou pneumatiky tiché a mají vysoký jízdní komfort.

Na všechny pneumatiky je poskytována 3 letá záruka a každé pneumatice dostanete pojištění pneumatik Euro Garante.

Osobní pneu od Barum ContinentalOsobní pneu od Barum Continental

Pneumatiky Barum za výborné ceny si kupte na www.pneumatiky.cz

Článek Barum Continental byl publikován 5. března 2008 v 22.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...