Suzuki Swift

Tagy:  Suzuki Swift gti, Suzuki Swift tuning, Suzuki Swift akce, Suzuki Swift bazar

Sponzorované odkazy:

Suzuki Swift

Suzuki Swift 1.3

Suzuki SwiftSuzuki Swift

Design

Ten je originální s kulatými tvary, kde dominuje dynamická přední část. Tomu vděčí díky rafinovaným linkám, podlouhlým světlometům a velkými dveřmi. Zadní část má nevelké okno a úzké světlomety. Suzuki vsadilo na atraktivní design, který by se měl odlišovat od konkurentů v segmentu B. Středový sloupek je vyveden v černé barvě, který vypadá dobře a stylově, ale bohužel je na něm použita samolepící fólie, která se po čase opotřebuje a možná i sloupne. Zavazadlový prostor má objem 213 litrů, kde to stačí na obvyklé použití. Po sklopení zadní lavice se objem zvýší na 562 litrů.

Interiér

Po usednutí se nám naskytne pohled na černou palubní desku s četnými plochami. Použité plasty patří mezi ty kvalitnější, ale občas se najde špatně slícované místo. Na středové konzoly jsou ovládací prvky dobře umístěny a nachází se zde pouze pár rozměrných tlačítek.

Přední sedadla mají dlouhý sedák, který dobře drží v zatáčkách. Na zadních sedadlech je sedák rovný a třetí sedadlo je vysoké. Vyšší lidé najdou pohodlné místo k sezení.

Suzuki SwiftSuzuki Swift

Motor

Suzuki Swift nabídne dva zážehové motory s objemem 1.3 a 1.5 litrů a jeden dieselový motor 1.3 DDiS. Zážehové motory dostaly pětistupňovou manuální převodovku, dieselový motor dostal pětistupňovou a čtyřstupňovou automatickou převodovku.

Motor s objemem 1.3 má výkon 68,5 kW při 5800 ot/min. a točivý moment 116 Nm při 4200 ot/min. Standardem u Suzuki je vysokootáčkový motor, který se zabírá v poli vysokých otáček.

Co se týká spotřeby tak ve městě je hodnota na 8 litrech, mimo město 5 litrů a kombinovaná spotřeba činí 6.1 litrů na 100 km.

Suzuki SwiftSuzuki Swift

Video zachycující nový Suzuki Swift

Článek Suzuki Swift byl publikován 18. května 2008 v 21.54 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...