Dacia Logan MCV – šikovný pomocník za pakatel

Tagy:  Dacia Logan MCV, Dacia Logan, Dacia Logancombi, Dacia Logan 1.5

Sponzorované odkazy:

Dacia Logan MCV – šikovný pomocník za pakatel
Dacia Logan MCVDacia Logan MCV

Automobilka Dacia chce přilákat k sobě přilákat více zákazníků, a proto jim nabízí stále nové a odlišné vozy, které splňují jejich požadavky za nízkou cenu při dostačující kvalitě. Proto je tu nový multifunkční vůz s názvem Dacia Logan MCV, který poskytuje prostor na objemné náklady a zároveň si zachovává pěkný vzhled.

Vzhled

Dacia Logan MCV především splňuje účelové požadavky, ale i přes tuto skutečnost, je její design poměrně střízlivý. Díky širokému rozvoru kol, který dosahuje délky 2900 mm, můžete ve vozidle najít spoustu místa, jak pro samotné cestující, tak také v zavazadlovém prostoru. Zásadním plus, které designéři pro tento vůz navrhli, jsou bezpodmínečně druhé boční dveře. Ty jsou totiž velice dlouhé a ještě k tomu praktické, jelikož jejich návrh je zcela originální a nekopíruje tradiční tvarování dveří, jako je tomu u jiných vozidel ve stejné kategorii. Nastupování cestujících se tak stane snadnějším.

Dacia Logan MCV – zadní částDacia Logan MCV – zadní část

U zadní části vozu se ještě na chvíli pozastavíme. Zadní světla mají jednoduchý vertikální tvar, který lemuje boky vozu. Zadní nárazník je také upraven a to tak, aby respektoval maximální využití užitkového prostoru pro nakládací prostor, který je v základu 700 litrů. Je také částečně nalakován do barvy karoserie.

V přední části vozu se nachází tradiční maska, která je použita u dalších vozidel s faceliftem typu Logan. Mírné změny zaznamenal přední nárazník, kde se rozšířil otvor pro chlazení chladiče. Skvělým počinem, který výrobce nabízí, je výběr karoserie z celkem 11 odlišných barev, mezi něž patří různé odstíny modré nebo červené barvy. Dále je v prodeji pěti nebo sedmimístná verze automobilu.

Dacia Logan MCVDacia Logan MCV

Příslušenství

Mezi příslušenství, které si můžete k tomuto vozu dokoupit, patří například gumové koberce, příčné postranní lišty, zadní nosič na kola, autosedačka, autorádio Sony nebo plastová vana do zavazadlového prostoru.

Motor

Nová Dacia Logan MCV obsahuje turbodiesel 1,5 dCi se vstřikováním common-rail. Kombinovaná spotřeba se pohybuje kolem 5,7 litrů na 100 km.

Základní cena vozu dosahuje 235 900 Kč.

Fotografie pochází ze serveru www.daciagroup.cz.

Článek Dacia Logan MCV – šikovný pomocník za pakatel byl publikován 15. května 2009 v 09.05 v rubrice Auta. Autorem článku je Olga. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...