Jak koupit ojetou motorku? I.

Tagy:  jak koupit ojetou motorku, jak koupit motorku, koupě ojeté motorky

Sponzorované odkazy:

Jak koupit ojetou motorku? I.

Také zvažujete koupi motorky a nevíte, na co si dát v prvé řadě pozor, když nemáte dostatečný počet financí na zcela novou motorku? Nebo chcete prostě jen ušetřit, protože tato nabídka je přinejmenším poutavá a o mnoho výhodnější? V každém případě si přečtěte následující řádky, které vám pomohou se lépe orientovat v daném problému, kterému čelíte.

Individualita

Motorka Nákup čehokoliv je otázkou charakteru kupujícího a jeho požadavků. Buď jste takoví, že berete to první, co vás nadchne, nebo pozorně sledujete nabídky či si prostě vystačíte s možností, že nakoupíte nějakou motorku od svého známého anebo kamaráda. U některých variant můžete vydělat, u některých naopak prodělat, ale vždy je nejdůležitější funkčnost a spolehlivost onoho dopravního prostředku. Vždy je lepší si počkat na dobrou nabídku nebo inzerát, dát si na čas a uvědomit si, co vlastně požadujeme a co chceme.

Další odstavce jsou především pro ty jedince, kteří chtějí nějaký ten peníz ušetřit a snaží se delší dobu zjistit všechny možné informace týkající se daného nákupu a vlastností motorky. Tyto informace slouží jako úplně nezákladnější pravidla při výběru a koupi motorky, která byste měli znát a rozumět jim .

Nejlepší poměr cena vs. kvalita

Nejdůležitějším kritériem, které při koupi hraje významnou roli, jsou vaše finanční možnosti. Rozhodněte se, jakou částku máte k dispozici. Až ji budete vědět, přičtěte si k ní zhruba 10 – 20 %, což je hodnota, kde máte velikou šanci majitele přesvědčit o slevě. Někdy prostě je prodejní částka tak nahodnocená, že může prodejce ustoupit na menší, což už spadá do vašeho plánovaného rozpočtu. Určitě to chce však hodně píle a trpělivosti.

Shromažďování nabídek

Když už víme, jaká je částka, kterou můžeme utratit, prohlédněte si nabídky inzerátů. Doporučuji se dívat do inzerátů v novinách a na internet, kde jsou přímo nabídky prodejců. Všechny zajímavé nabídky si poznamenávejte do nějakého seznamu nebo na papír a také si poznamenávejte, pokud se jedná o opakovaný inzerát, hodnotu snížení ceny.

Článek Jak koupit ojetou motorku? I. byl publikován 20. července 2009 v 06.58 v rubrice Auta. Autorem článku je Olga. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...