Seat Leon

Tagy:  Seat, Seat klub, Seat Leon Cupra, Seat Leon tuning

Sponzorované odkazy:

Seat Leon

Seat Leon

seat leonseat leon

Co je v Motorovém prostoru? Seat Leon

Přiblížíme si zážehový čtyřválec o objemu 1390 ccm, který disponuje výkonem 85 koní a točivým momentem 130 Nm při 3600 otá¨ček za minutu. Maximální rychlost je 130km/h při 4000 ot./min.Vý­robci udávájí spotřebu 7l/100km.

Jízdní vlastnosti?

Pokud spoléháte na posilováč řízení tak se v nižších rychlostech poměrně nadřete. Seat má totiž proměnný účinek až při vyšších rychlostech. Volant perfektně padne do ruky jelikož je potažen kůží. Za 1 dostane řazení, protože má vymezení prostor a při změnách řadící páky zuby perfekntě do sebe zapadnou. Dobře jsou i rozmístěné pedály¨, které jsou sice vyoseny vpravo, ale mají správné rozestupy a plynový pedál je zakotven v podlaze.

Co vnitřek tohoto Seatu?

U vnitř vozu Seat Leon se nachází nastavení volantu a sedadel řidiče. Dobře jsou rozmístěny ovládací prvky, které najdete, tam kde je potřebujute mít. Většina plastů je vyrobena z tvrdšího PVC, i když každý kdo nasedne, se shodne, že sedačky jsou poměrně pohodlné a bude obdivovat bohatou nabídku uvnitř vozu.

seatseat

Základní nabídkou je provedení Basic, kdy v základu je klimatizace Climatic, autorádio, které přehrává CD i MP3 a je vybaveno šesticí reproduktorů. Elektrické ovládání vnějších zpětných zrcátek a elektrické stahování okének, které jsou pouze v přední části vozu, cestující vzadu si musejí vystačit s tradiční kličkou. Bezpečnost zajištuje ABS a TCS. Jsou zde airbagy, čelní, boční a průbšžné hlavové airbagy.

A design?

Design vozu Seat Leon je propracovaný jak se od těchto výrobců čeká.

seatseat

Článek Seat Leon byl publikován 3. října 2007 v 15.50 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...