Seat Ibiza

Tagy:  Seat Ibiza cupra, Seat Ibiza tuning, Seat Ibiza prodej, Seat Ibiza recenze

Sponzorované odkazy:

Seat Ibiza

Seat Ibiza 1.4 TDI

Elegantní předek Seatu IbizaElegantní předek Seatu Ibiza

Seat přišel s novým faceliftem již u nových modelů Altea, Toledo a Leon. Samozřejmě nemohl chybět ani u vozu Seat Ibiza. Na přídi je agresivní nárazník. Přední světlomety jsou dvojité a jsou zakryty společným sklem. Vnitřní světla jsou dálková a vnější poté potkávací. Zadní světla se liší pouze svým barevným uspořádáním, ale jinak jsou si podobná. Jezdí na patnáctipalcových kolech.

Interiér

Přístrojová deska je tvořena z tvrdého plastu, který pokračuje až na středovou konzoly. Ta je natočena na řidiče. Sportovní image dělají výdechy ventilace a tříramenný volant. Velikost otáčkoměru a rychloměru je větší než ukazatel stavu palivové nádrže a teploměr chladící kapaliny. Přední sedadla jsou tvořena tvrdšího pěnového materiálu. Na zadních sedadlech je průměrná volba místa, konkurenti jsou přeci jen o krok vepředu.

Sportovnější vzhled Seatu IbizaSportovnější vzhled Seatu Ibiza

Motor

Zde je usídlen tříválcový motor s výkonem 51 kW při 4000 ot/min. Točivý moment je 155 Nm při 2202 ot/min. Seat Ibiza má maximální rychlost na 166 km/h a zrychlit na 100 km/h zvládne za 14.8 sekundy. PO nastartování se agregát zatřese jako málokterý soudobý turbodiesel, ale při určitých otáčkách se vibrace dostávají do interiéru, dokonce i do podlahy a pedálů. S rostoucími otáčkami se zvyšují také vibrace, ale ty přestanou jít na obtíž. Seat Ibiza spotřebuje ve městě 5.9 l, mimo město 4.1 l a kombinovaná spotřeba nafty na 100 km je 4.7 litru.

Zadek Seatu IbizaZadek Seatu Ibiza

Nakonec video tohoto španělského tříválce

Článek Seat Ibiza byl publikován 3. března 2008 v 20.01 v rubrice Auta. Autorem článku je SpitFireE. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...