Dunlop SP Winter Sport 3D

Tagy:  Dunlop SP Winter Sport 3D, Dunlop, SP Winter Sport 3D

Sponzorované odkazy:

Dunlop SP Winter Sport 3D

Dunlop SP Winter Sport 3D je určena převážně pro sportovně založené řidiče, kteří vyznávají dravou a rychlou jízdy za každého počasí, tedy i v zimním období. A přesně toto i výrobce od nové zimní pneumatiky slibuje. Má nabízet nejlepší možnou výkonnost za jakýchkoli podmínek zimního provozu, tedy v rozbředlém sněhu, na sněhu, na mokru i na suché silnici.

Opravdu sportovní

„Pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 3D nabízí maximální kontrolu nad vozem v rozbředlém sněhu, na sněhu i mokré silnici,” říká Paolo Figini, ředitel značky Dunlop Europe. Možná jen planá slova ředitele společnosti Dunlop Europe vám stačit nebudou. V závodech ověřená technologie MRT v kombinaci s novými, vzájemně uzamykatelnými 3D lamelami a s běhounovou směsí s vysokým obsahem siliky poskytuje vyšší úroveň všech vlastností pro zimní provoz, než jaké byly dříve dosažitelné. A to znamená důvěru v jízdní vlastnosti pro samotné řidiče, a tím i větší požitek z jízdy. Toto tvrzení by vás již mohlo přesvědčit, ale co praxe?

Dokonalé jízdní vlastnosti

Díky vášni techniků Dunlop pro pneumatiky s nepřekonatelnými jízdními vlastnostmi byl vyvinut model SP Winter Sport 3D. Jedinečná pneumatika se třemi různými typy lamel chytře rozmístěnými na třech různých částech běhounu pneumatiky, aby zajistily dokonalé jízdní parametry na každém povrchu, tedy v rozbředlém sněhu, na sněhu, na mokru i na suché silnici. Lamely se dokáží přizpůsobit změnám podmínek. Tato špičková technologie umožňuje řidičům v zimě získat z jejich automobilů to nejlepší bez ohledu na podmínky.

Hodnocení uživatelů

Pneumatika Dunlop SP Winter Sport 3D si také velice dobře vedla v hodnocení nezávislých uživatelů. Hodnocení probíhalo v několika kategoriích a známkování bylo jako ve škole. První kategorií bylo chovaní vozu na suchu. V té sto procent uživatelů dalo jasně za jedna. Jedničku dostaly i další dvě kategorie a to chování na mokru a na sněhu. Pokaždé bezkonkurenční známka. Dvojku byla udělena za jízdu na ledu, kdy by řidiče ocenili větší záběr. Další dvě katogorie dostaly také jedičku, ale s odřenýma ušima. Hlučnost a pohodlí při jízdě by podle skoro poloviny řidčů mohlo jít ještě vylepšit. Druhá a poslední dvojka připadla vzhledu. Ne každý si na něm zakládá a co se týče zimních pneumatik, tak snad ještě méně. Poslední kategorií byla výdrž, která dostala opět za jedna.

Shrnutí

Ať už prohlášení výrobce či osobní zkušenosti uživatelů ukazují, že pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 3D budou velmi dobrou volbou.

Pneumatiky Dunlop za výborné ceny si kupte na www.pneumatiky.cz

Článek Dunlop SP Winter Sport 3D byl publikován 10. listopadu 2008 v 18.00 v rubrice Pneumatiky. Autorem článku je Jan Topinka. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...