Kleber Krisalp HP2

Tagy:  Kleber Krisalp HP2, Krisalp HP2, Kleber

Sponzorované odkazy:

Kleber Krisalp HP2

Již 100 let staví společnost Kleber svoji pověst na třech pravidlech. Jsou jimi spolehlivost, bezpečnost a blízkost. Tyto tři atributy činí z jedné z nejznámějších značek v Evropě jednoho z hlavních aktérů trhu s pneumatikami a také partnera velkých evropských i světových automobilek. Kleber nabízí širokou škálu pneumatik pro všechny typy vozů a ve bšech potřebných rozměrech.

Charakteristika

Osobní zimní pneumatika Kleber Krisalp HP2 je novinkou zimní sezóny 2008/2009. Přestože je to pneumatika značky Kleber, vyrabí se v koncernu Michelin. Je to nástupce dezénu Krisalp HP. V čem je tedy Krisalp HP2 lepší? Ve srovnání se svým předchůdcem má lepší brzdné vlastnosti a jízdní stabilita na zledovatělém povrchu. Další velký pokrok lze nalézt v chování pneumatik na mokru, ale především na vyšší vrstvě vody, kdy dezén dokonale odvádí vodu a tím vozidlo lépe reaguje. Výrazně vyšší mobilita a především větší záběr je na sněhu a to i ve značně vysokém sněhu. Osobní zimní pneumatika Kleber Krisalp HP2 je velmi bezpečná a komfortní pneumatika do těch nejextrémnějších zimních podmínek. Má vynikající záběr na zledovatělém i mokrém povrchu.

Vlastnosti

Vlastnosti pneumatiky Kleber Krisalp HP2 nejsou ničím výrazné, ale ve své kategorii uspokojivé. První bodem je skvělá výkonnost a bezpečnost, na které se hodně zapracovalo a nutno dodat, že úspěšně. Další důležitou vlastností je výborná brzdící trakce na sněhu, ledu i mokrém povrchu. Již zmíněná přilnavost k vozovce je mnohem lepší, stejně tak stabilita na kluzkém zledovatělém povrchu. Pneumatika je stavěna do maximální rychlosti 190 km/h, do které se může chlubit výbornou stabilitou a komfortní jízdou.

Klady

Nyní se blíže podíváme na trumfy, kterými poráží konkurenci i zimu. Jak již bylo zmíněno na začátku, mezi tři základní pravidla patří spolehlivost a bezpečnost, pod kterými společnost Kleber své pneumatiky prezentuje. Jinak to není ani s Krisalp HP2. Byla vyvinuta pro rodinná, ale i výkonnější vozidla. Pokáždé se však můžete spolehnout na kvalitní jízdní vlastnosti, které pneumatika Kleber Krisalp HP2 nabízí. Mezi ně rozhodně patří bezpečné a účinné brzdění v jakýchkoli zimních podmínkách, větší bezpečnost na mokrých vozovkách, a to i v případě vyšší vrstvy vody. Dále to je dobrá přilnavost na zledovatělém a kluzkém povrchu a vynikající přenos točivého momentu na sněhu, který zaručuje dostatečně rychlé rozjezdy. A nakonec to je stabilita a komfort i při všech rychlostech.

Pneumatiky Kleber za výborné ceny si kupte na www.pneumatiky.cz

Článek Kleber Krisalp HP2 byl publikován 19. listopadu 2008 v 21.00 v rubrice Pneumatiky. Autorem článku je Jan Topinka. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...