Diskuse ke článku Goodride Snowmaster SW601

GOODRIDE

Napsal/a: hepak

Přidáno: 12.02.2010 20.33

Odpovědět

pneu GOODRIDE MAM NA AUDI TT A JE TO SUPER PNEU MEL JSEM I KVALITNEJSI ZNACKY A JE TO JEDNO CO SE TAM DA TO ME VERTE

Spokojen

Napsal/a: Václav

Přidáno: 08.09.2010 23.11

Odpovědět

Uvedené pneumatiky mám na Fiat Marea a jak jsem psal v jiném článku u SP 06 jsem s těmito pneu velice spokojen a to jezdím na hory. Musím říci, že jsem zatím vše vyjel. Pneumatika drží stopu a není hlučná. Myslím si, že na led je krátká i ta nejlepší pneumatika.

jak si naběhnout

Chybař

Odpovědět

No tak jsem si klikl na jeden eshop s pneu a čtu Goodyear za 1200 (což jsem jen v rychlosti blbě přečet pač tam bylo Goodride) tak jsem je hned obědnal. jake bylo moje rozčarovaní na dmou blbosti když jsem přebral zasilku a pořadně si přečetl nazev. no alespoň doufam že za něco stojej. a vím proč v číně zvolili ten hle nazev přímo svadí k blbýmu přečtení. no koncem dvakrát měř jednou řež

Na C4 grand Picasso

Napsal/a: PetrS

Přidáno: 21.10.2011 08.53

Odpovědět

Koupil jsem je uz obute na voze z bazaru (byly nove, ale v lete). Jsou velmi problematicke na mokrem listi, vlhkem a nerovnem asfaltu. Na snehu je doufam ani nezkusim, S prichodem zimy nasadim oblibene a dobre zname Vredesteiny, ktere maji take sve mouchy, ale chovaji se presne tak jak slibuje tvar behounu.

Mozna by je slo pouzit jak pise autor na auto ktere nevyjizdi z mesta v nizine jako celorocni. Prekvapila me jejich zivotnost. Doufal jsem, ze do podzimu budou na vyhozeni, ale zatim 20 000 km a stale vypadaji dobre.

Goodride SW601

Napsal/a: Honza

Přidáno: 21.10.2013 22.10

Odpovědět

Mám tyto pneu na voze Chrysler Voyager v rozměru 215/65R16 jsou naprosto bezproblémové jak na suchu,mokru,sněhu. Každý víkend jezdím v zimě do Beskyd kde je sněhu víc než dost a proti předchozím pneu Good year UG7 nezaznamenávám rozdíl a to nejezdím jak sváteční řidič,navíc jezdím téměř denně. Navíc co jsem se dočetl tak tato firma vyrábí pneu na vše možné i nemožné cca 50let a v dnešní době disponuje nejmodernějšími technologiemi a sklízí za to světová ocenění,takže myslím že není se čeho bát,navíc má certifikáty kvality atd.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny