Nissan Tiida - prostorný automobil střední třídy

Tagy:  Nissan Tiida, Nissan Tida, Nissan Tide, Nissan

Sponzorované odkazy:

Nissan Tiida - prostorný automobil střední třídy
Nissan Tiida sedanNissan Tiida sedan

Nový model automobilky Nissan s označovaný jako Nissan Tiida je jiný, než jsou ostatní podobné vozy v jeho třídě. Jeho předností jsou vlatnosti vozu oproti vzhledu. Tento vůz je o něco více prostornější a především dbá na komfort všech cestujících. Nový model přiláká určitě hodně nových zákazníků také ze skupiny starších občanů, kteří hledají dostupné řešení pro lehce přístupný vůz s přiměřenými rozměry.

Nissan Tiida se objevuje již 2 roky na japonském trhu, nyní přichází také k nám. Máte na výběr ze dvou možných variant vozu – sedan nebo hatchback.

Nissan Tiida sedan – zadní pohledNissan Tiida sedan – zadní pohled

Vzhled

Tiida je v prvé řadě velice kompaktní vozidlo s dostatečnými rozměry, které splňují dokonalou ovladatelnost a vynikající možnost manévrování. Vůz je opatřen patnáctipalcovými litými koly, které vynikají malým poloměrem otáčení. Vzhled je více méně jednoduchý, avšak vyvážený s občas ostřejšími rysy, které dodávají autu šmrnc.

Interiér

Ve střední kategorii je vůz vítězem co se vnitřního prostoru týče, máte dostatek místa pro nohy, hlavu, ruce i lokty. Dále si můžete volit barvu nebo materiál svého čalounění, které je součástí pohodlných sedadel. Lze si vybrat z barvy černé nebo béžové v kombinaci s kůží či látkou. Ve verzi hatchback je umožněno posunování zadních sedadel, jinak se dají celá opěradla libovolně sklápět celá.

Nissan Tiida hatchbackNissan Tiida hatchback

Výbava

Model Tiida obsahuje nepostradatelné základní prvky, mezi něž můžeme zařadit navigaci Birdview, bezklíčoý systém při nastupování do vozu, klimatizaci, dešťový senzor, tempomat, ESP, bluetooth nebo CD přehrávač pro 6 disků s rádiem a možností přehrávání hudby ve formátu MP3. Palubní deska obsahuje všechno, co potřebujete ke spokojenosti. Vše je prakticky označeno a uspořádáno.

Motory

Na výběr máte k dispozici 1,6 l nebo 1,8 l benzínový motor anebo 1,5 l naftový motor s točivým momentem 240 Nm a 105 koňmi. U benzínových verzí se využívá čtyřstupňové, pětistupňové nebo šestistupňové manuální převodovky a u naftové verze pouze šestistupňové manuální převodovky.

Článek Nissan Tiida - prostorný automobil střední třídy byl publikován 29. dubna 2009 v 10.30 v rubrice Auta. Autorem článku je Olga. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...