Renault Kangoo Be Bob – užijte si vítr ve vlasech

Tagy:  Renault Kangoo Be Bob, Renault Kangoo

Sponzorované odkazy:

Renault Kangoo Be Bob – užijte si vítr ve vlasech
Renault Kangoo Be BobRenault Kangoo Be Bob

Model automobilky Renault s názvem Renault Kangoo Be Bob, který na první pohled vypadá dosti hravě, představuje další z nevídaných rozšíření portfolia značky Renault, které je na světě známé jako Créateur d’automobiles. Vůz je vyráběn ve francouzském městě Maubeuge.

Vzhled

Renault Kangoo Be Bob vzhledově vychází z předchozího klasického automobilu Kangoo, jeho míry však byly o trochu zkráceny a některé vlastnosti vozu poupraveny. Délka samotného vozu je tedy o celých 342 milimetry kratší, zatímco jeho světlá výška se ještě zvýšila o dva centimetry, čímž se světlá výška dostala na hodnotu 215 milimetrů.

Z hlediska karoserie nový Kangoo Be Bob působí rošťáckým způsobem a to především díky kombinacím různých kontrastních barev, které zvyšují v lidech dojem potrhlosti a neotřelosti. Je to zajisté pozitivní změna, která tomuto automobilu přináší nejen nový vzhled, ale také nové zákazníky, protože výběr z možných kombinací barev je velký.

Varianty

Existují celkem dvě odlišné varianty, které jsou pojmenovány Chic a Fun. Obě tyto verze mají společné prvek, kterým je šedou barvou nalakovaná kapota, mřížka u chladiče, jedna z částí předního nárazníku, část zadních dveří nebo například zpětná zrcátka na vnější části. Ostatní části lze nalakovat těmito odstíny barev pro verzi Chic: černá nebo červená. Pro variantu Fun jsou další odstíny: oranžová nebo bílá.

Renault Kangoo Be Bob – odklopená střechaRenault Kangoo Be Bob – odklopená střecha

Varianta s názvem Chic dominuje ve svém interiéru spojením barev černé a červené pro čalounění spolu s černošedou palubní deskou. U varianty, která nese název Fun, je čalounění v moderních barvách modré, stříbrné a oranžové, palubní deska je zase modrá s bílým podkladem pro všechny přístroje.

Interiér

Interiér je velice prostorný a vzdušný, neboť má velká prosklená okna. I odkládací prostor dosahuje vysoké hodnoty – celkem 45 litrů. Zavazadlový prostor má v základu 174 litrů. Jedinou nevýhodou pro řidiče je pouze vertikální nastavení volantu. Zadní sedadla jsou posazena výše o 9 cm, což cestujícím přináší neobvyklý výhled do všech stran.

Skvělým trumfem je odklopitelná část střechy, která spolu se staženým oknem třetích dveří nabízí nevídaný pohled na nebe. Zadní okno lze stáhnout i bez nutnosti odklopení střechy, takže vám do auta může bez obav proudit čerstvý vzduch.

Motory

Kangoo lze zakoupit s benzínovým motorem 1,6 l nebo naftovým motorem 1,5 l dCi.

Článek Renault Kangoo Be Bob – užijte si vítr ve vlasech byl publikován 8. května 2009 v 10.54 v rubrice Auta. Autorem článku je Olga. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...