Notebook v autě bez nebezpečí krádeže?

Tagy:  autotrezory, trezory na notebooky, trezory do auta, hotelové trezory, brašny na noteboky

Notebook v autě bez nebezpečí krádeže?

Zabezpečený automobil má jistě většina z nás. Od páky na volant a zamykání řadící páky, až po vyspělé autoalarmy s GPS technikou a jiné vychytávky. Co takhle ale vnitřek auta? Necháváte v autě někdy notebook, protože prostě nevíte kam s ním? Třeba peněženku v palubní přihrádce, doklady, klíče od bytu a další cennosti? No, ale pak stačí jedna cihla v ruce a vnitřek auta se stává prostřeným stolem pro hodovníky. Už jen fakt že ročně přibude na 50000 vykradených automobilů by nás měl přimět se zamyslet. Jak tomu zamezit a mít klid v duši, když zaparkuji a někam jdu? Máte štěstí, našli jsme pro vás řešení.

Trezor v autě

Jednoznačně nejlepší způsob jak ušetřit za ztracený notebook a tajná či cenná data v něm a jiné drahé nebo důležité věci, které v autě musíte nechat. Z vlastní zkušenosti obchodního zástupce, kteroužto činnost jsem kdysi vykonával, si velmi dobře vybavuji pocity, když jsem spěchal na schůzku a musel nechat v autě GPS navigaci, notebook apod. Dnes díky trezorům společnosti OPROX a. s. nic takového zažívat nemusíme. Společnost OPROX a.s. je distributorem trezorů z EU pro ČR a SR. Zároveň své vlastní trezory vyrábí s certifikátem Z1. firmy TREZORTEST s. r. o.

Jaký typ je právě pro mě vhodný?

Trezorů je samozřejmě více druhů. Dovozové trezory z Holandska a Velké Británie jsou řešeny pomocí ukotvení ocelovým lanem. To umožňuje snadnou montáž a flexibilní manipulaci. Silné ocelové lano je upevněno pomocí bodů v zavazadlovém prostoru, které jsou určeny k uchycení nákladu. V případě potřeby lze lehce demontovat a trezor použít jako přenosný. Například Holandský trezor na notebook Business Basic od běžného kufříku téměř nerozeznáte.

Autotrezor-trezor na notebook Business BasicAutotrezor-trezor na notebook Business Basic

Napevno

Mě osobně velmi zaujalo provedení pevné instalace. Trezor je připevněn pomocí montážních destiček ke karoserii v zavazadlovém prostoru. Takováto montáž vypadá bytelně a použití masívního trezoru dodá pocit jistoty. Výhodou je možnost nechat si trezor vyrobit na míru vzhledem k dispozicím kufru automobilu. Je dokonce možné si přizpůsobit polstrování uvnitř tak, aby se nám drahocenný předmět v trezoru neponičil. Tyto trezory vyrábí společnost OPROX a. s.

Fáze skládání trezoru BIG BOXFáze skládání trezoru BIG BOX

Bezpečný batoh?

Výborným doplňkem je brašna PacSafe. Je to speciálně upravená brašna na notebook se všitou nerezovou sítí chránící batoh proti prořezání. V ramenním popruhu je umístěno lano, které lze připevnit k jakémukoliv pevnému bodu. Toto je vhodné řešení pro uživatele, kteří mohou zanechat v trezoru své cennosti a notebook vzít sebou třeba do restaurace, kde je mohou bez obav odložit a věnovat se svému oblíbenému jídlu. Díky speciálnímu polstrování je notebook jako v peřince.

PacSafe brašna na notebook MeshSafe M100PacSafe brašna na notebook MeshSafe M100

Výběr trezorů na www.autotrezory.cz je veliký. Můžeme si vybrat menší či větší, s kotevním systémem pomocí ocelových lan nebo trezory montované napevno. V podstatě lze říci, že si vybere každý. Skvělá je možnost výroby na míru, podle přání uživatele. Pořízením trezoru do automobilu si jednoznačně polepšíte. Už pro pocit jistoty a klidu, že neztratím firemní data či důležité doklady. Navíc se taková investice do budoucna jistě vyplatí.

Článek Notebook v autě bez nebezpečí krádeže? byl publikován 18. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Roman Němec. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...