Nový Hyundai Kona Hybrid

Tagy:  Hyundai Kona Hybrid, 2019, KOna, hybrid

Sponzorované odkazy:

Nový Hyundai Kona Hybrid

Nabídka značky Hyundai se na českém trhu rozrůstá o další model v hybridní verzi. Ta se vyznačuje odvážným designem, hospodárným hybridním pohonem a rozsáhlou výbavou.

Hyundai Kona hybrid je vybaven zážehovým čtyřválcem Kappa GDI 1,6 litru s přímým vstřikováním, který poskytuje nejvyšší výkon 77 kW/105 k a maximální točivý moment 147 Nm. Elektromotor s permanentním magnetem dosahuje nejvyššího výkonu 32 kW/43,5 k. Pohon je spřažen se šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou.

nový Hyundai Kona Hybridnový Hyundai Kona Hybrid

Součástí hybridního pohonu je sada lithium-polymerových akumulátorů s kapacitou 1,56 kWh, která se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi při nabíjení i vybíjení. Vysokonapěťové akumulátory poskytují optimalizovaný výkon a umožňují rychlou rekuperaci kinetické energie. Zcela nový model KONA Hybrid nabízí celkový nejvyšší výkon hybridní soustavy 103,6 kW/141 k a točivý moment až 265 Nm.

Výbava

Výbava Hyundai Kona hybrid je bohatá, a to včetně řady technicky vyspělých prvků konektivity, aktivní bezpečnosti a asistenčních systémů SmartSense™ i nejmodernějších informačních a zábavních funkcí.

Model je vybaven systémem Blue Link® pro síťové propojení vozidla. Telematický systém umožňuje řidičům na dálku zamykat a odemykat vozidlo prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. Na českém trhu budou služby Blue Link v plném rozsahu uvedeny v průběhu roku 2020.

Velký displej nabízí také specifické informace o hybridním systému v názorných grafických zobrazeních. Nabídku v oblasti konektivity završuje na přání dodávaný průhledový displej, který promítá důležité provozní informace přímo do zorného pole řidiče. To umožňuje ještě rychlejší zpracování informací, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení.

Benefity

Ke všem novým vozům Hyundai je k dispozici řada benefitů.

Které to jsou?

  • pětiletá komplexní záruka bez omezení počtu km
  • pětileté asistenční služby
  • sada zimních kol
  • tankovací karta, která opravňuje k získání slevy 0,40 Kč za každý natankovaný litr paliva bez omezení km
  • několik způsobů financování s nulovým úrokem a bez přeplacení
  • před poslední splátkou lze vyměnit stávající vůz Hyundai za nový
  • produkt Hyundai Finance Pětinky, který nabízí variabilitu splácení
  • využití zvýhodněného operativního leasingu
  • a další benefity jsou k dispozici na Hyundai.cz

Zcela nový Hyundai KONA Hybrid je dostupný již od 559 990 Kč.

Modelová řada Kona byla pojmenována podle okresu Kona na ostrově Havaj a na trh byla uvedena v roce 2017 jako první kompaktní SUV značky Hyundai v Evropě. Loni to bylo i elektricky poháněné SUV – Kona Electric.

Zdroj foto: Hyundai

Článek Nový Hyundai Kona Hybrid byl publikován 16. července 2019 v 00.00 v rubrice Auta, Informace a Novinky. Autorem článku je Pavla Jelínková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...