První pohled na koncept elektrického Hyundai SUV Seven

Tagy:  koncept, elektrický Hyundai SUV Seven, Hyundai, SUV Seven

Sponzorované odkazy:

První pohled na koncept elektrického Hyundai SUV Seven

Společnost Hyundai Motor Company odhalila první fotografie elegantního a prostorného konceptu elektricky poháněného SUV s označením Seven, který bude kompletně představen tento měsíc na autosalonu AutoMobility LA v Los Angeles.

Seven ztělesňuje budoucí design a technické inovace automobilky v éře elektrické mobility. Koncept také naznačuje podobu nového modelu SUV z rodiny IONIQ, značky, která zastřešuje nabídku bateriových elektromobilů společnosti.

Funkční design

Zveřejněné fotografie odhalují design, v němž je tvarové řešení podřízeno funkci a který se odvažuje odchýlit od tradičního designu éry spalovacích motorů. Osvětlení studie SEVEN je definováno parametrickými pixely, jedinečnou designovou identitou značky IONIQ, v níž se prolínají analogové a digitální emoce.

Luxusní interiér

Interiér konceptu Seven je inspirován prémiovou a individualizovanou atmosférou luxusu, a ještě více zdůrazňuje prostorové inovace již představené v modelu IONIQ 5. Vnitřní výbava sází na trvale udržitelné materiály. Výsledkem je kultivovaná, ekologická mobilita, reagující na měnící se životní styly zákazníků.

Odhalení na AutoMobility LA

Hyundai Motor představí koncept Seven na autosalonu AutoMobility LA v Los Angeles na tiskové konferenci 17. listopadu 2021 v 17:55 SEČ, která bude přenášena živě na internetu. Pro širokou veřejnost bude studie Seven vystavena ve dnech 19. až 28. listopadu 2021.

Zdroj foto: Hyundai

Článek První pohled na koncept elektrického Hyundai SUV Seven byl publikován 14. listopadu 2021 v 00.00 v rubrice Auta a Informace. Autorem článku je Pavla Jelínková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...