Volkswagen Service přiváží výhody na letošní zimu

Tagy:  Volkswagen Service, zima, výhody, balíčky, slevy,

Sponzorované odkazy:

Volkswagen Service přiváží výhody na letošní zimu

Zima už klepe na dveře. To vyžaduje přípravu všech vozů na tuto náročnější část roku. A Volkswagen Service řidičům a vlastníkům značky Volkswagen přiváží řadu výhod a balíčků zimních kompletů, příslušenství a bohatě zásobenou nabídkou kolekce Volkswagen Lifestyle, kterou nyní můžete pohodlně objednávat přes nový e-shop Volkswagen.

„Někdo říká, že zima bude tuhá, jiné prameny předpovídají mírný průběh. Každopádně se vyplatí být na nástrahy zimního provozu připraven,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR. „Proto jsme pro naše zákazníky připravili sezonní nabídku. Díky ní ušetří na pneumatikách, servisu i příslušenství – výhodné ceny umíme třeba na střešní boxy, nosiče či akumulátory,“ dodává Špinar.

Balíček Originálního příslušenství pro Golf s 30% slevou

K vozům Volkswagen patří jen originální příslušenství. Aktuální sleva 30 % příslušenství nového Golfu přiblíží těm, kteří by se jinak poohlíželi jinde.

Balíček pro Golf a Golf Variant za 26 000 Kč obsahuje

  • 16“ zimní kompletní kola¨
  • plastovou vložku do zavazadlového prostoru
  • sadu gumových koberců
  • ochrannou fólii za zadní nárazník
  • dynamické středy kol
  • střešní nosiče a boxy

Na lyže bez problémů

S cestami na lyže se pojí potřeba střešních nosičů a boxů, protože například v Rakousku policie opravdu nerada vidí, když se lyžařská výbava vozí v kabině vozu. Systémovou základnou jsou originální příčníky Volkswagen, které jsou testované podle přísných norem Volkswagen City Crash Plus a splňují tak maximální požadavky na bezpečnost. Kromě toho je jejich montáž velmi snadná na střešní podélníky vozů Volkswagen. Nechybí jim funkce uzamykání a díky aerodynamickému profilu se strukturovaným profilem maximálně eliminují různé nežádoucí zvuky.

Mrkněte do katalogu Volkswagen Originálního příslušenství nebo si vyberte na e-shopu Volkswagen v sekci příslušenství.

Střešní boxy

  • Ideálním pomocníkem pro převážení lyží či snowboardů a dalšího zimního vybavení jsou originální střešní boxy.
  • Typ Volkswagen Original Comfort se dodává ve dvou objemech 340 a 460 litrů za zvýhodněné ceny 14 770, respektive 15 340 korun.
  • Model je k dostání v černé barvě s vysokým leskem.
  • Díky systému „DuoLift“ umožňuje pohodlné otevírání a nakládku z obou stran, nechybí mu rychloupínání a 3bodové centrální zamykání.

Ochranné vložky a koberce

Sníh, mráz, voda a hrubé podrážky zimní obuvi dávají textilním kobercům zabrat. Proto se na zimu mění za gumové koberce, nejlépe pak za sadu Premium. Přesně lícující rohožky perfektně sedí do každého modelu Volkswagen, mají protiskluzovou spodní stranu, jsou snadno omyvatelné, 100% recyklovatelné a výhodou je rovněž pevnost a dlouhá životnost.

I zavazadelník je dobré chránit

A stejně jako kabinu se vyplatí chránit také podlahu zavazadlového prostoru. Plastové vložky dostupné pro všechny modely Volkswagen i Volkswagen Užitkové vozy, kde jsou prakticky nutností, ochraňují podlahu zavazadelníku před znečištěním, zabraňují klouzání předmětů a díky 4 cm vysokému okraji též zabraňují vylití tekutin na podlahu. Pro Caddy 4 se plastová vložka dodává za akčních 2 370 korun.

AutoBaterie

Mrazy dokážou potrápit nejednu autobaterii. V rámci zimní servisní nabídky jsou k dispozici baterie z katalogu Originálních dílů Volkswagen® za výhodnější ceny. Například varianta 68AH/380A pro modely Arteon, Tiguan, Beetle, Golf a Caddy či Crafter od roku výroby 2012 vyjde na 5 430 Kč. A protože výměnu akumulátoru je lepší svěřit autorizovanému servisu, připravil Volkswagen Service kompletní ceny pro tento úkon včetně materiálu i práce.

Stírátka s bonusem a prostředek proti kunám

Protože čisté sklo a jasný výhled jsou základním předpokladem bezpečného provozu, vyplatí se pravidelně investovat do výměny stírátek. Při této operaci dostanete ve Volkswagen Service v rámci kampaně 1 litr originálního zimního koncentrátu do ostřikovačů za bonusovou cenu 1 Kč.

Každý, kdo nemá možnost parkování v uzavřené garáži také ocení výhodnější nabídku odpuzovače kun, které v zimních měsících hledají útočiště v motorových prostorech a rády překusují kabely. Než pak jezdit do servisu a investovat tisíce korun do opravy, je lepší kunám předcházet aplikací tepelně odolné, přírodně účinné látky, která se jednoduše nastříká do motorového prostoru a za 430 korun snadno zvýší ochranu před hlodavci.

Tato sezonní nabídka Volkswagen je v platnosti do 31. 12. 2021.

Zdroj info a foto: Volkswagen

Článek Volkswagen Service přiváží výhody na letošní zimu byl publikován 21. listopadu 2021 v 00.00 v rubrice Auta, Informace a Novinky. Autorem článku je Pavla Jelínková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...