Engine Classic Cars Gallery otevírá své brány veřejnosti

Tagy:  Engine Classic Cars Gallery, výstava, Premium Outlet Prague Airpor, auta, motorky, kola

Sponzorované odkazy:

Engine Classic Cars Gallery otevírá své brány veřejnosti

Jedna z největších sbírek automobilových legend Engine Classic Cars Gallery je nově k vidění v Premium Outlet Prague Airport. Engine Classic Cars Gallery tak otevírá své brány všem milovníkům rychlosti a krásy.

Nabízí pohled na 150 automobilů světových značek jako je Ferrari, Aston-Martin, Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Citroen, Lancia, BMW, Audi, Fiat a Tatra a také rozsáhlou sbírku vozů značky Porsche.

Stálou expozici legendárních cestovních a sportovních vozů, které brázdily silnice v posledních šedesáti letech, najdou návštěvníci v prostorách nákupního centra Premium Outlet Prague Airport.

Největší a nepestřejší

Přeneste se do prostředí závodních tratí a filmových snímků nebo osobních vzpomínek! Auto galerie Engine Classic Cars Gallery díky svému rozsahu a značkám jako je Ferrari, Aston-Martin, Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Citroen, Lancia, BMW nebo Tatra patří mezi největší a nejpestřejší soukromé sbírky v České republice.

Celkově nyní čítá téměř 300 vozů a její významnou část tvoří také ojedinělá sbírka vozů značky Porsche. Vystavené automobily návštěvníkům nabízí jedinečný pohled na sportovní, soutěžní a cestovní vozidla v původním i renovovaném stavu, která ztělesňují nejen příběhy svých původních majitelů, ale představují také důležité symboly různých historických období, ve kterých byly vyrobeny a používány.

Originály, které jinde nejsou

K ozdobám galerie patří například originální soutěžní vozy Lancia Stratos HF, Fiat 131 Abarth, Alpine A110, Fiat 124 Rally, sportovní automobily Aston-Martin DB2/4 Mk III, Maserati Indy a Porsche 911 Turbo nebo sportovně laděné cestovní modely, jako například BMW 2002 Turbo, Mercedes-Benz 190 E 2.3 16V nebo Saab 900 Turbo.

Jen v nákupním centru Premium Outlet Prague Airpor

V celoevropském měřítku jedinečná je poté skutečnost, že se Engine Classic Cars Gallery nachází přímo v nákupním centru Premium Outlet Prague Airport, které leží 5 minut jízdy od pražského Letiště Václava Havla.

Veřejnosti je výstavní a současně prodejní galerie přístupná v rámci otevírací doby centra každý všední den, i během víkendů, od 10.00 do 20.00 hodin. V době před Vánoci, od 29.11. do 23.12. je otevírací doba centra prodloužena do 21.00 hodin.

Více informací najdete na stránkách www.pop.cz nebo www.engine-cz.com.

Zdroj foto: Pop.cz, Engine-cz.com

Článek Engine Classic Cars Gallery otevírá své brány veřejnosti byl publikován 19. listopadu 2019 v 00.00 v rubrice Auta a Informace. Autorem článku je Pavla Jelínková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...