Renault Austral: Nové SUV se odhaluje

Tagy:  Renault Austral, nové SUV, Renault, Austral, SUV

Sponzorované odkazy:

Renault Austral: Nové SUV se odhaluje

V závěrečné fázi vývoje se nový Renault Austral obléká do kamufláže, aby mohl vyjet na evropské silnice. Účelem této fáze je zajistit jeho spolehlivost a dokončit vývoj řady motorů.

Nový Renault Austral vstupuje do závěrečné fáze vývoje. Při každém uvedení nového modelu na trh prochází naše testovací vozidla několikaměsíčním intenzivním testováním, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality a spolehlivosti.

Tyto testy odolnosti ověřují spolehlivost a životnost různých součástí nového modelu. V těchto náročných podmínkách dokončuje nový Renault Austral závěrečné ověřování své nové platformy CMF-C a řady 100% elektrifikovaných motorů.

Náročné testy, pro nej nabídku

Nový Renault Austral vstupuje do takzvaných „potvrzovacích jízd“. V praxi to vypadá tak, že vozový park čítající přibližně sto vozidel ujede zhruba 2 miliony kilometrů…

Nové SUV Renault Austral nyní projede Francií, Španělskem, Německem a Rumunskem, aby se ověřila platnost předem provedených simulací. 900 řidičů tak ujede 600 000 km v reálných podmínkách na otevřených silnicích a dalších 1 400 000 km na testovacích okruzích. Testy umožní například ověřit nastavení nové platformy CMF-C, jízdních asistentů, odhlučnění a komfortu odpružení, abychom mohli našim budoucím zákazníkům nabídnout to nejlepší.

Řada 100% elektrifikovaných motorů

V rámci finálních testů dochází i k validaci pohonných jednotek. Renault Austral bude mít k dispozici výhradně elektrifikované zážehové motory, z nichž většina je nová.

Které to jsou?

  • nová generace motoru E-Tech hybrid
  • mild-hybridní motor 1.3 TCe 12V
  • zcela nový mild-hybridní motor 1.2 TCe 48V

Tato řada motorů nabídne rekordní účinnost: nízké emise od 105 g CO2/km (u motoru E-Tech v cyklu WLTP, podléhající finální homologaci) a maximální výkon až 200 k. Mějte oči na stopkách, možná budete jedni z prvních, kdo uvidí nový Renault Austral na silnici.

Zdroj foto: Renault

Článek Renault Austral: Nové SUV se odhaluje byl publikován 23. ledna 2022 v 00.00 v rubrice Novinky, Auta, Značky aut a Informace. Autorem článku je Pavla Jelínková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...